Dnes je to mesiac od vydania láskyplného klipu, ktorý spojil ľudí z rôznych kútov sveta a zároveň klipu, ktorý poukázal na to, že aj v tomto nečase a online dobe sa dá vytvoriť niečo krásne – a to vďaka všetkým zúčastneným a obrovskej podpore zo strany zapojených.

  • Klip si môžeš pozrieť tu:

Nika Lehocká (majteľka tanečnej školy Neytiri): „Na toto dielo som veľmi pyšná, vďačná a šťastná, že sme všetci spojili sily a vytvorili počas tejto pandémie niečo z čoho sa teší tak veľa ľudí. Nápad vznikol veľmi jednoducho a to vďaka tomu, že Neytiri ma veľmi silý team ľudí – máme tanečníkov, ktorí sú šikovní a radi sa zapájajú do rôznych aktivít, máme super lektorov, ktorí sa taktiež vždy s nadšením pustia do projektov, máme v teame Spunkeyho, ktorý je nesmierne dobrý v tom čo robí (kamera, fotka, strih,…), Skaja, ktorá mi so všetkým pomáha a vždy každý projekt niečím ďalším obohatí a hlavne máme pri sebe ľudí, ktorí nás od začiatku podporujú: Dara a naši partneri. Vždy sa im páči to, čo vymyslíme a hlavne si vždy vzájomne pomôžeme. A nesmiem zabudnúť na motiváciu – to je jeden z najdôležitejších faktorov, prečo tento projekt vznikol. Motivácia byť súčasťou videoklipu jednej z najuspešnejších speváčok. Teším sa, že sme to dokázali a ešte viac sa teším, že všetci doma makali a boli kreatívni, že sme ich nakopli v novom roku a verím, že to každému ostane aj počas celého roka 2021. ĎAKUJEM!“

Skvelá partička tanečníkov z klipu Dara Rolins – Láska.

V klipe sa predviedlo 120 tanečníkov. Stretli sa rôzne vekové skupiny, začiatočníci, či pokročilý, ale makali všetci rovnako. Za to im a našim lektorom veľmi pekne ďakujeme. Veľká vďaka patrí Envy Klinika, The Streets a našej Darči. ?

Tešíme sa na ďalšie spoločné kurzy, ktoré momentálne bežia v plnom prúde, viac o nich zistíš na našom webe.

Sleduj nás na našom Instagrame @neytiri.sk.

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *