Aj po neľahkom roku 2020 sme radi, že môžeme s aktivitami v našej tanečnej pokračovať.

Pripravili sme si hneď pre Vás novoročný špeciál, ktorý je dostupný pre všetkých a všade.

Chceš byť súčasťou klipu Dary Rolins, 4 týždne zamakať so super trénermi a kvalitne odštartovať novú etapu? Ako na to sa dočítaš nižšie.

Zo spolupráce s Darou Rolins sa veľmi tešíme, preto sme radi, že 14.02.2021 uvidíte náš láskyplný spoločný projket na skladbu: Láska.

Ako bude kurz prebiehať?  

– téma mesiaca: TOČENIE VIDEOKLIPU PRE DARU ROLINS: tréningový plán: postupne Vám pošleme 12 tréningových jednotiek: 6 tréningov od Niky a 6 tréningov od ďalších lektrov tanečnej školy Neytiri: Skaja, Vanda, Otec Mirec, Spunkey, Simon Šinka – vy sa budete podľa týchto videí učiť CHOREOGRAFIU na celú skladbu od Dary Rolins “LÁSKA” – do 31.01.2021 na mail VIDEO (najlepšie cez WeTransfer), ktoré si natočíte doma: točíte na šírku + celú naučenú choreografiu + na sebe budete mať hocijaké oblečenie NEYTIRI (ak nemáš – vytvoríš si, pretože kreativite sa medze nekladú 🙂 ) !!! – BUDETE V KLIPE 🙂 dajte si záležať na výzore (pokojne si spravte pekne vlasy, make up..), taktiež  dostanete DIPLOM O ABSOLVOVANÍ PRÍPRAVY A TOČENIA.

Ako sa registrovať a uhradiť kurzovné?

Pre registráciu pošli mail na neytiri.sk@gmail.com s celým rodným menom! Toto meno uvedieme aj v popise klipu, v našom poďakovaní.

..a následne.. 

Náš členský mesačný poplatok je vo výške 50€ – aj v tomto špeciálnom kurze ostáva nezmenený. Na to, aby si sa kurzu mohol zúčastniť je potreba do 06.01.2021 zaslať 50€ úhradu alebo potvrdenie o úhrade.Ak sa ti Neytiri zapáči môžeš takto s nami pokračovať kedykoľvek naďalej.

ÚČET: SK09 1100 0000 0029 4207 7369 

DO POZNÁMKY JE NUTNÉ ZADAŤ CELÉ MENO ÚČASTNÍKA (uvedené ako registračné) !!! – aby sme platby vedeli priradiť! 

Naši lektori vám radi všetko poriadne vysvetlia ešte vo videách. Komunikácia musí nutne prebiehať iba cez mail, aby sa nám na sociálnych sieťach nestratil prehľad.

 Klip Dary Rolins “LÁSKA” bude zverejnení na našich sociálnych sieťach + Dary Rolins: 14.02.2021 – láskyplne – na Valentína.

Je to pre všetkých výzva a my sa budeme snažiť urobiť pre Vás maximum! Ďakujeme a veľmi sa tešíme! 🙂 

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *