SPÁJAME SA PRE VÄČŠIE ZÁŽITKY. ?

PRIHLÁŠKA (+ podrobné informácie) ?  http://bit.ly/_LETNÝKEMP2021

Tanečné školy MyDance (Žilina)Neytiri (Bratislava) po prvýkrát prinášajú spoločný letný kemp, nie len pre ich študentov, ale taktiež pre všetkých externých tanečníkov. 

Kempy sa uskutočnia v dvoch termínoch:

– deti do 12 rokov: 28.7.2021 – 2.8.2021 (cena 200 eur)
– juniori od 13 rokov: 2.8.2021 – 7.8.2021 (cena 220 eur)

Tešiť sa môžete na skutočne pretancované dni – nadupané lekcie, tanečné hry, battle, party, videá a rôzne iné aktivity, ktoré pre teba pripravia lektori MyDance, Neytiri – Nika Lehocká&Skaja, Majka&Aleš, Dida, Natalya a ich hostia – nie len zo sveta tanca. Na juniorský kemp zavítajú Neytiri lektori Otec MirecSimon Šinka, ktorí odučia 4 nadupané lekcie. Spoločné ubytovanie s pravidelnou stravou, za stáleho dozoru, bude v rekreačných priestoroch magického mesta Bojnice, pár minút chôdze od rozprávkového zámku a Národnej ZOO. Priamo pri rekreačnom zariadení ústi turistický chodník vedúci k vyhliadkovej veži – Čajka v oblakoch. 

Zariadenie disponuje ako vonkajším, tak aj vnútorným priestorom vhodným na tanec. Za dobrého počasia budú tréningy prebiehať vonku na čerstvom vzduchu, pri škaredom alebo príliš teplom počasí bude aktivita presunutá do interiéru.

Celý kemp bude prebiehať za sprísnených hygienických opatrení (meranie teploty, sledovanie hygieny rúk…), kedže prvoradé je pre nás zdravie Vašich detí ako aj bezpečný priebeh celého kempu.

Viac o ubytovaní ako aj fotogalériu nájdete na www.relaxbojnice.sk

Účelom kempu je spojiť tanečníkov, vybudovať nové priateľstvá a vytvoriť tak zázemie pre ďalšie kvalitné zážitky spojené s tancom, ktoré budú dlhodobo pretrvávať. ??

PRIHLÁŠKA (+ podrobné informácie) ?  http://bit.ly/_LETNÝKEMP2021

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *